#3 Jak uwieść dziewczynę bez wystarczających umiejętności?

Jeśli fascynowały Cię historie uwodzicieli, którzy robili z kobietami fantastyczne i niewiarygodne wręcz akcje, jest tylko jeden tego powód. Ważniejszy, niż sztuka uwodzenia, bo to od tego zaczyna się cała reszta potrzebnych Ci rzeczy, by dokonać niemożliwego.
Poznaj wszystko w video:

*** 3 zasada: Postaw sobie ambitny cel i uwierz w niego!Aby osiągnąć ten cel przyda Ci się zmiana fundamentów.

Oto Łatwa
Droga Dla Nieśmiałego Mężczyzny,
Aby Zdobyć Kobietę

Słuchaj, nie ma drogi, aby to osłodzić: Kiedy mężczyzna posiada „potężną pewność siebie” przy kobiecie, ona natychmiast to WYCZUJE.

Ona instynktownie wie, że stoi przed nią mężczyzna, który może wzniecić w niej dzikie seksualne żądze.

Z drugiej strony, kiedy mężczyzna zachowuje się jak „niedoświadczony” lub niepewny swojej wartości facet… ona natychmiast to WYCZUJE.

A to prosta droga do ODMOWY i FRUSTRACJI.

Jednak mam dla Ciebie dzisiaj dobrą wiadomość: „KAŻDY” mężczyzna może ZMIENIĆ się w pewnego siebie, kontrolującego sytuacje faceta o którego będą walczyły kobiety.

A oto jak możesz to zmienić (bez względu na to jak mało masz doświadczenia).

Powyższy link prowadzi do strony trenera Rafała „Sexyboya” Żubra

Czy możesz zaufać Rafałowi Żubrowi? 

Niestety, ale 90-95% trenerów to oszuści. Na własne oczy widziałem jak pewien trener bał się jedynie „zagadać” do dziewczyny. A kilka dni wcześniej sprzedawał nagrania hipnotyzujące na poprawienie wiary w siebie.

Jednak na tym blogu poznasz trenerów, których widziałem w akcji i którzy mają dobra opinię wśród kolegów i… koleżanek.

 

Jednym z nich jest Rafał.

Gdy wyjeżdżał do jego małego rodzinnego miasteczka, jego kumple narzekali, że nie mają kobiety, a na niego zawsze jakaś czekała, gdy się tam zjawiał.

Posłuchaj, do dnia dzisiejszego jest facetem, który nie posiada nawet samochodu! Wynajmuję pokój i nie było stać go na to, żeby szastać pieniędzmi w klubach czy na randkach.

Mimo to ściany pokoi, które wynajmował były świadkami wielu ekscytujących widoków. Jego kolega Brunet przyznał, że podziwia go za to, jak sprawia, że one wszystkie, środkami komunikacji miejskiej, gniotą się po drodze do niego.

Bardzo rzadko zapewniał im taksówki. Nadal na randkach kupuje zazwyczaj piwo, a w klubach nie zdarza mu się stawiać dziewczynie czegokolwiek. A odnosi sukcesy.

Podstawą jego sukcesów była ciężka praca i zmiana obezwładniających poglądów.

Pozdrawiam
Kamil

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *